Креативна агенція KENGURU

Креативне агентство KENGURU AGENCY – команда талановитих людей, здатних створити та реалізувати найсміливіші оригінальні ідеї. Ми пропонуємо нестандартні рішення для просування вашого продукту чи послуги. Фахівці нашої студії готують не просто ексклюзивні проекти, а приправляють їх відповідальністю та чіткими термінами.

Вже надихнулися? Тоді давайте знайомитись ближче!


Місія KENGURU AGENCY – бути ГУРУ для наших клієнтів у сфері креативу та відеопродакшену.

Головна спеціалізація

Креатив

Креативна концепція є основою побудови рекламної кампанії. Це той самий «кит», на якому ґрунтується і від якого залежить весь маркетинговий процес щодо просування бренду. У нас є кілька ключових правил при розробці ідей:

  • Узгодити будь – який задум зі стратегією позиціонування бренду. Це наше золоте правило! Інакше вийде, що головне – черевики, а йдеться про капці.
  • Визначити ключове повідомлення та донести його до цільової аудиторії. Нас повинні почути та зрозуміти постійні чи потенційні клієнти.
  • Знайти інсайт, що зможе зачепити. Це той випадок, коли кажуть: це ж про мене! Інсайт демонструє те, що всі знали, але ще ніхто не говорив.

Продакшн

Всю складну ретельну роботу зі створення відеоролика ми беремо на себе в повному обсязі:

  • Розробка ідеї, дизайну та концепції ролика. Найтворчіша фаза нашої співпраці. Приготуйтеся, буде цікаво. Вибрати одну головну думку – непросто, зате цікаво!
  • Організація зйомок та їх проведення. Весь трудомісткий процес лягає на наші плечі, ми вивіряємо до дрібниць, щоб день X пройшов успішно. Вам залишається тільки насолоджуватися результатом та гарною кавою на знімальному майданчику.
  • Створення 3D або 2D анімації та постпродакшн. На цьому етапі ми розробляємо графіку, робимо корекцію кольору, анімуємо пекшот, готуємо відео до ефіру. Ще трохи, і ми вже нудьгуватимемо один без одного!

Основні види послуг:

  • Розробка креативної концепції, сценарію, розкадрування відеоролика;
  • Створення постановочних відеороликів, предметна та фуд-зйомка ;
  • 3D / 2D анімація, інфографіка

Ми працюємо на ринку з 2008 року. Постійно перебуваємо у творчому потоці. Нами рухає бажання зробити рекламу цікавішою та ефективнішою. У нашому портфоліо понад 200 успішних проектів зі створення креативу та виробництва відеороликів (посилання на портфоліо). Приємного перегляду та натхнення!