Lifecell logo client

Lifecell. Вінниччина: ловить скрізь! Ролик для ТБ

Ловіть чудові новини від lifecell!
Клієнтам популярного мобільного оператора став доступний небачений раніше рівень сервісу. Lifecell подбав про мешканців Вінницької області та розширив межі можливостей, зробивши зв’язок доступним навіть у найзатишніших куточках регіону. Тепер lifecell ловить скрізь! А завдяки зниженим тарифам більше не доведеться скрупульозно підраховувати хвилини та мегабайти.
Створюючи ролик для компанії lifecell, ми вирішили показати кожному клієнту його важливість для бренду мобільного зв’язку. Головні герої відеоролика – хлопчина футболіст, юна дівчина, яка займається йогою на природі, бешкетна бабуся тиктокер – мають у своєму розпорядженні глядача свою харизматичність і позитив. У них неважко побачити себе чи когось із своїх близьких.
Саме для них, звичайних мешканців Вінниччини, lifecell створив ще більше можливостей. Тепер вони можуть займатися улюбленою справою без обмежень і рухатися до нових перспектив, відчуваючи себе частиною спільноти lifecell.
Оупенер, що запам’ятовується, з барвистими краєвидами Вінницької області надає ролику автентичність, яка підкріплюється фінальним пекшотом з картою регіону. Доповнює картину провідна сонячно-жовта тема кольору. Вона не тільки створює потужну прив’язку до бренду, а й наповнює ролик особливою теплотою та зарядом позитиву.