Ліза Луйс логотип та фірмовий стиль від KENGURU
Liza Luis logo client

LIZA LUYS логотип та фірмовий стиль

Робота над розробкою логотипу та фірмового стилю для Лізи Луйс добігла кінця. Ліза – неймовірна особистість, що взаємодіє з навколишнім світом через творчість. Вона вигадує пісні, сама їх виконує, займається продюсуванням молодих талантів, стоїть на чолі заснованої нею ж Майстерні звучання «Голос змінює все». Вона допомагає людям розкривати їх потенціал, порівнюючи цей процес із сяйвом та цвітінням.
При розробці логотипу компанії ми врахували особисті асоціації Лізи Луйс та реалізували їх у вигляді унікального графічного елемента. За його зовнішньою витонченістю та точністю ховається щось особливе – потужна енергетика, що викликає в людині мимовільне почуття тепла, сяйва та польоту. Промені, спрямовані на всі боки з центру фігури, символізують нескінченну та багатогранну природу людського потенціалу. Логотип показує, що все необхідне самореалізації перебуває всередині нас. Потрібно лише знайти це та розкрити.
Логотип та фірмовий стиль виконані у трьох колірних варіаціях: у золотому та білому кольорах, та з градієнтом. Завдяки цьому замовник зможе гнучкіше використовувати їх при створенні рекламних та промо-матеріалів.

LIZA LUIS - замовити дизайн логотипу та фірмового стилю KENGURU
Логотип та фірмовий стиль для LIZA LUIS
Виготовлення логотипу на замовлення LIZA LUIS
логотип на замовлення LIZA LUIS