OLYMP Trade logo client

Olymp Trade Delivering results. Рекламний 3D відеоролик.

Олімп Трейд — торгова платформа онлайн інвестицій та трейдингу вийшла у рекламний простір із новим анімаційним роликом. Попередньо розробивши сценарій, ми створили 30ти сек. ролик, у якому обіграли весь процес отримання та доставки прибутку до трейдера.
З чого починається подорож до трейдера, як вибрати актив, як і за допомогою чого можна вивести гроші, як побачити отриманий результат, і головне – як просто все можна робити за допомогою смартфона – про це можна дізнатися в захоплюючому відео.
Ми знайшли оригінальний хід, зобразивши весь процес за допомогою 3Д моделінгу. Візуально зробили акценти на основних графічних елементах: кнопка, мультипорт, залізна рука, літаючі платформи, поворотний тунель, банкомат, конвеєр з відбитком печатки та фінальна платформа.
Весь ролик збудований на різних планах. Ми шукали найцікавіші ракурси. В результаті ми досягли відчуття зйомки, виконаної різними камерами. Це додало видовищності під час перегляду та посилило динаміку.
Як головний елемент платформи ми придумали шар-актив, який асоціюється з графіком і за певних ракурсів стає точкою-драйвером, надаючи графіку імпульс.